R
A
K
M
A
A

Biz Kimiz?

Kaliteyi Güvenle Dokuyoruz
Geleneksel, Geleceksel...


KARMA; Çizgi altı ve Dijital mecralarda, müşterilerinin diğer rakipleri arasından sıyrılarak fark edilmesini sağlayacak yenilikçi çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir iplik, saçak üretim firmasıyız.

2008’den bu yana genç, farklı vizyonlara sahip amatör ruhunu kaybetmemiş profesyonellerden oluşan ekibimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak birçok başarılı ürünler üreterek kaliteye imza atmıştır.

“Her zaman daha iyisi yapılabilir” mantığı ile hareket ederek her işte empati kurup müşterilerimizin bakış açılarıyla ürünlerimizi geliştiririz.

Her yeni projede, yaratıcı fikirler ve çözümler üreterek kendimizi ve müşterimizi geliştirmek en büyük hedefimizdir.

Referanslarımız, müşteri memnuniyetimiz ve değişmeyen ürün kalitemiz ile çizgimizi her zaman korur hakkımızda yazılabilecek her eleştiriyi de büyük öneme alırız.

Bizi daha iyi tanımak için Ürünlerimiz sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Ya da iletişime geçin size projenizde yardımcı olalım.
 

ÜRETİM HEDEFLERİ

Biz şirketimizde nasıl mı çalışırız?

SATIŞ ÖNCESİ

Kaliteli Hammadde, planlı üretim, sonuç yüksek kaliteli ürünler ile müşteri analizi. Özenle üretilen ürünlerin doğru ve kaliteli işlenmesidir.

BAŞARILI BİR SATIŞ, İYİ BİR HİZMET

Başarılı bir sonuç ancak memnun müşteri ile mümkündür. Bir markanın hedef kitlesiyle tanıştığı ilk nokta olan kalite üretilen üründür.

DOĞRU ÜRÜN, DOĞRU MÜŞTERİ

Her marka ayrı bir kültürdür.Kurumsal kimliği ve iş stratejisi farklıdır.Biz içimizde iyi müşteri analizi yaparak,hedefleri belirliyruz.

Ara Soru Sor